Aktualności

Wygrana z rezerwami Tarnovii

• autor: Fletcher77, 2014-08-30 14:14

Tarnovia II - MOSiR 0-7 (0-1)

bramki: 12' Burkowicz asysta Matlęga, 41' Palonek asysta Burkowicz, 47' Burkowicz, 50' Burkowicz asysta Kamieniecki, 54' Burkowicz asysta Palonek, 55' Palonek asysta Burkowicz, 67' Nagrodzki (rzut wolny)

Kolejną wygraną na wyjeździe odnotowali Trampkarze MOSiR-u. Tym razem pokonali rezerwy Tarnovii 7-0.

Do przerwy pomimo olbrzymiej przewagi i wielu sytuacji  MOSiR prowadził tylko 1-0 po bramce Burkowicza. W drugiej połowie gra nie uległa zmianie, MOSiR przeważał jednak w tej części gry był o wiele skuteczniejszy. W odstępstwie 20 minut młodzi bochnianie strzelili 5 bramek, a przy każdej z nich swój udział miał Burkowicz. Wynik ustalił strzałem z rzutu wolnego Nagrodzki.

Przed naszymi piłkarzami trudniejsze zadanie. W środę o 15.30 rozegrają mecz z Termalica Nieciecza, a w piątek o 17.30 z pierwsza drużyną Tarnovii. Spotkania zostaną rozegrane na stadionie w Bochni serdecznie zapraszamy.