Aktualności

Wygrana w Woli Rzędzińskiej

• autor: Fletcher77, 2014-10-19 08:26

Wolania Wola Rzędzińska - MOSiR 4-5 (3-4)

10' 0-1  Palonek asyst Kamienieki

15' 1-1 bramka dla Wolani

23' 1-2 Palonek asysta Matras Piotr

26' 1-3 Matras Piotr asysta Matlęga

28' 2-3 bramka dla Wolani

31' 2-4 Matras Piotr asysta Kamieniecki

35' 3-4 bramka dla Wolani

60' 4-4 bramka dla Wolani

63' Palonek

MOSiR - Tacik - Mach, Matras Paweł, Szot, Burkowicz, Matlęga, Matras Piotr, Kamieniecki, Gumuła(63' Gałek), Augustyn (40' WIercioch) , Palonek (63' Bondek)

Bardzo ciekawe widowisko stworzyli zawodnicy obydwu drużyn w przedostatniej kolejce Tarnowskiej Ligi Trampkarzy.

. Zarówno MOSiR jak i Wolania postawiły na atak często popełniając liczne błędy w defensywie co sprawiło, że kibice oglądali festiwal licznych i ładnych bramek. Przez cały mecz MOSiR przeważał jednak Wolania potrafiła bardzo groźnie kontrować i wykorzystywać stwarzane okazje. Do przerwy MOSiR prowadził 4-3 po dwóch bramkach Palonka i Matrasa Piotra. W drugiej połowie zmarnowane okazje przez MOSiR zemściły się w 60 minucie kiedy to gospodarze strzelili bramkę na 4-4. Jednak podrażnieni bochnianie odpowiedzieli 3 minuty później za sprawą Palonka, który skompletował hattricka.  Przed trampkarzami ostatnie spotkanie z Victorią Bielcza w sobotę 25 października o godzinie 10.00 na własnym stadionie serdecznie zapraszamy.