Wszystkich zainteresowanych sponsoringiem naszej drużyny prosimy o kontakt z administracją strony!

TRENERZY WISŁY KRAKÓW NA TRENINGU TRAMPKARZY MOSiR-u

• autor: Fletcher77, 2015-02-10 21:37

Umowa partnerska podpisana ponad rok temu pomiędzy BKS i MOSiR Bochnia, a Wisłą Kraków zaowocowała przyjazdem pracowników Szkółki Piłkarskiej Wisły. Trenerzy aktualnego Mistrza Polski Juniorów pan Dariusz Marzec i Mateusz Stolarski na trening pokazowy wybrali grupę trampkarzy MOSiR-u na co dzień prowadzonych przez Marcina Leśniaka i Janusza Piątka .

Obecność trenerów z Krakowa nie była przypadkowa, mają oni na celu monitorowanie w Klubach współpracujących zdolnej młodzieży, którzy mogli by w niedalekiej przyszłości rozwijać się w Wiśle. Młodzi zawodnicy podczas treningu dowiedzieli się, że tylko ciężką pracą i wytrwałością w dążeniu do celu mogą osiągnąć sukces. Trenerzy Wisły byli pod wrażeniem umiejętności i zaangażowania chłopców, którzy bez problemu radzili sobie z ćwiczeniami i grami zadaniowymi. Kilka nazwisk już wylądowało w notesach trenerów z Krakowa, a kolejne pokazowe treningi i turnieje będą możliwością do kolejnego zaprezentowania się naszych zawodników przed krakowskimi trenerami.Już niedługo bocheńska młodzież będzie miała kolejną możliwość potrenowania w tak doborowym towarzystwie, ponieważ 21 lutego podczas Turnieju piłkarskiego im. Tomka Piotrowskiego odbędzie się otwarty pokazowy trening dla wszystkich chętnych uczniów klas 4-6 szkół podstawowych, który poprowadzą trenerzy Wisły Kraków. Szczegóły zapisów i dokładny termin zajęć zostanie podany wkrótce.

Zapraszamy do galerii zdjęć z treningu.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Plan zajęć na najbliższy tydzień:

Pamiętamy o odpowiednim stroju (koszulce) i przebranym obuwiu.

Mecz ligowy z Wisła Kraków

09.05.2016r. poniedziałek ,godz.16:20 MOSiR Zbiórka

Mecz ligowy z Orłem Cikowice

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.