Wszystkich zainteresowanych sponsoringiem naszej drużyny prosimy o kontakt z administracją strony!

Przed nami XV Międzynarodowy Turniej Piłkarski im. T....

• autor: Fletcher77, 2015-02-13 21:38
Przed nami XV Międzynarodowy Turniej Piłkarski im. T. Piotrowskiego

Przed nami jubileuszowy XV Międzynarodowy Turniej Piłkarski im. Tomka Piotrowskiego. Organizowany od kilkunastu lat turniej poświęcony jest pamięci niezwykle utalentowanemu piłkarsko bocheńskiemu zawodnikowi,  którego w wieku 18 lat Bóg powołał do swej drużyny.

Turniej rozegrany zostanie w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Poniatowskiego 32 w Bochni w dniu 21.02.2015r. Uczestniczyć w nim będą chłopcy urodzeni w latach 2000-2001.

Do Turnieju wybrano 8 zespołów: 1.M.F.K. Keżmarok, F.K. Poprad (oba kluby ze Słowacji), Zabrze, TS „Wisła” Kraków, „Panathinaikos” Szkółka Piłkarska, AS „Progres” Kraków, Unia Tarnów oraz gospodarze „MOSiR” Bochnia.
Wartym odnotowania jest fakt, że chętnych do udziału w naszym Turnieju jest co roku coraz więcej, jednak ze względów organizacyjno-finansowych jesteśmy zmuszani ograniczać ich ilość.
Należy w tym miejscu podkreślić, że wszystkie uczestniczące dotychczas w nim ekipy na przestrzeni tych kilkunastu lat w samych superlatywach wyrażały się o poziomie jego organizacji, podkreślając naszą gościnność i pełny profesjonalizm w przeprowadzaniu tego typu imprez sportowych.

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zrozumienie i wielka życzliwość licznego grona sponsorów i darczyńców. Ich dotychczasowa postawa pozwala nam wierzyć, że również tegoroczny Turniej, poświęcony pamięci Tomka – chłopca niezwykle utalentowanego piłkarsko, którego w wieku 18 lat Bóg powołał do swej drużyny – będzie godny Jego pamięci.
Niestety będzie miał on bardzo istotny, aczkolwiek bardzo smutny wydźwięk. Otóż w miesiącu listopadzie – Tomek powołał do siebie i to zaledwie w przeciągu 1-ego tygodnia oboje swoich rodziców, którzy tak bardzo emocjonalnie przeżywali każdy z tych 14-tu rozegranych Turniejów. Jesteśmy przekonani, że teraz – już w trójkę nie mniej emocjonalnie śledzić będą jego tegoroczny przebieg.

HARMONOGRAM TURNIEJU:

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Plan zajęć na najbliższy tydzień:

Pamiętamy o odpowiednim stroju (koszulce) i przebranym obuwiu.

Mecz ligowy z Wisła Kraków

09.05.2016r. poniedziałek ,godz.16:20 MOSiR Zbiórka

Mecz ligowy z Orłem Cikowice

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.